Pomsta (66/88) » Rekapitulace 21. dílu, 2. série a Šestej smysl
Rekapitulace 21. dílu, 2. série a Šestej smysl
Již nám odvysílali poslední díl 1. série seriálu Pomsta, kde jsme mohli vidět rekapitulaci toho předposledního. Místo Pomsty poběží na Primě Šestej smysl. Vy, návštěvníci našeho webu, se 2. série seriálu dočkáte již brzy.

Rekapitulaci předposledního dílu přikládám níže. Nějakým způsobem se pokusím sem dát i poslední díl, ať to tu máme kompletní.

Stáhnout | HTML5

2. série

Seriál Pomsta má i druhou sérii, které se však na Prima LOVE nedočkáte. Pokud ale zůstanete věrni našemu webu, nepřijdete o ni. Již jsem sehnal videa i české titulky k nim. Oba soubory skloubím do formátu mp4, na jež jste zvyklí. Postupně je sem budu přidávat tak, jako v případě 1. série.

Šestej smysl

Každé pondělí ve 21:20 na Prima LOVE, kde běžela Pomsta, teď budou vysílat seriál Šestej smysl. První díl odvysílají 1.7.

Hrají: G. Stults, M. Hassonová, M. C. Duncan.

Seriál USA (2012). Pašerák drog a válečný veterán Walter Sherman získal v Iráku reputaci jako elitní stopař. Utrpěl ale poškození mozku při výbuchu bomby. Po propuštění z armády zjišťuje, že se díky zranění jeho schopnosti hledat ještě zlepšily. Vydává se proto na žádost zoufalého syna hledat ztraceného pilota, který se zřítil s letadlem do bažin. (42 min)

Uploader | 25.6.2013 23:05 | Zobrazeno 1080×

« Všechny články

Načítání...
Stáhnout